Gorsety

Gorsety – podkreślają Twoją talie i uwydatniają biust

Nic tak nie podkreśla atutów kobiecej figury, jak gorsety

Gorsety są częścią garderoby damskiej o niezwykle bogatej historii. Powszechnie używano go już pod koniec XIV wieku, aż całe stulecia przed pojawieniem się biustonosza we współcześnie znanym nam kształcie. Na przestrzeni dziejów kroje i fasony gorsetów mocno ewoluowały, zmieniając się zgodnie z panującymi w danym okresie trendami i uznawanymi ideałami piękna. Do najważniejszych zadań gorsetu od początku jego kariery należało wysmuklenie i podkreślenie talii. Jednak nie wolno zapomnieć o takich funkcjach jak podniesienie i uwydatnienie biustu oraz usztywnienie sylwetki. Ponieważ pierwsze gorsety były skoncentrowane przede wszystkim na spełnieniu tych zadań, mniej istotny był ich wygląd czy komfort noszenia.

Dziś mamy do czynienia ze zgoła odmienną sytuacją. Obecnie produkowane wysokiej jakości gorsety szyte są z myślą o samopoczuciu noszących je kobiet. Dążąc do uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego sylwetki, projektanci nie zapominają o wygodzie oraz estetyce samego produktu, który ma zapewnić właścicielce pewność siebie w każdej sytuacji. W naszym sklepie oferujemy gorsety na różne okazje np: gorsety ślubne, gorsety wyszczuplające czy wieczorowe.

Produkt ten idealnie zastąpi współczesny biustonosz. Będzie pasował do spodni dżinsowych czy klasycznych oraz wszelakich spódnic. Współczesny gorset wymodeluje Twoją figurę, pomoże uzyskać wymarzoną sylwetkę. A dodatkowo podniesie i wyeksponuje biust. Wśród dostępnych produktów  w naszym sklepie znajdziesz  szeroki wybór  gorsetów modelujących sylwetki, body modelujące. Nie mogliśmy zapomnieć o seksownych i stylizowanych zestawów bielizny erotycznej, które rozpalą wyobraźnię u nie jednego mężczyzny. 

Należy zaznaczyć, że gorsety to klasa sama w sobie. Nosiły je szlachcianki, a przede wszystkim królowe. Księżniczki na ważne okazje miały je wszyte w suknie, aby rozkochać w sobie niejednego księcia i zwiększyć szansę na dobre zamążpójście. W dzisiejszych czasach gorsety kojarzą się z wieczorowymi kreacjami oraz sposobem na podkreślenie temperatury w sypialni. Według opinii naszych mężczyzn to podstawa kobiecości. Jeśli do swojej kreacji, dopasujesz dodatkowo pończochy wraz z pasem do pończoch, twój luby na pewno oszaleje z zachwytu.

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu NeverShy!